Екипи по ключови компетентности


БЕЛ

  • Радка Спасова Атанасова
  • Анна Александрова Николова
  • Стоянка Димитрова Николова
  • Мариана Иванова Михайлова
  • Тотка Радева Златанова
  • Катя Любенова Минева
  • Мара Димитрова Иванова

МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАТИКА

  • Марияна Атанасова Онова
  • Мария Николова Терзиева
  • Цветка Василева Русенова
  • Анелия Асенова Микова
  • Радка Димитрова Желева
  • Ана Стоева Главчева
  • Дафинка Андреева
  • Димитрия Сусуркова
  • Гергана Любомирова Дукова

ЧУЖДИ ЕЗИЦИ

АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

  • Валентина Щерева Минчева
  • Кремена Дживтерова
  • Евелина Спасова Василева
  • Илиян Костадинов Крачанов
  • Мария Делчева Тончева
  • Ани Арнаудова
  • Весела Карачанска
  • Дея Николова

НЕМСКИ ЕЗИК

  • Татяна Македонска
  • Екатерина Ихтерова
  • Надежда Фердинандова
  • Мая Баева

РУСКИ ЕЗИК

Стефан Иванов

ХУМАНИТАРНИ ПРЕДМЕТИ

ИСТОРИЯ И ЦИВИЛИЗАЦИЯ

  • Веселка Попова
  • Светла Топалова
  • Атанас Къркаличев

ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА

  • Тонка Ангелова
  • Теодора Иванова

ЕТИКА И ПРАВО;ФИЛОСОФИЯ;СВЯТ И ЛИЧНОСТ

  • Иванка Дончева
  • Евелина Дичева

ПРИРОДНИ НАУКИ

  • Петър Гюдженов
  • Станимир Бойчев
  • Мирослав Караиванов
  • Янка Янкова
  • Мери Джерахян
  • Стоян Стоянов

ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ И СПОРТ

  • Татяна Малинова
  • Валентина Малеволти
  • Георги Костадинов
  • Спас Колчев
  • Николай Бояджиев
  • Атанас Бончев

СТРОИТЕЛНИ ИНЖЕНЕРИ И АРХИТЕКТИ

  • Инж. Илиана Димовска
  • Инж. Незабравка Стоилова
  • Инж. Богданка Георгиева
  • Инж.Магда Халачева
  • Инж. Генка Маврова
  • Инж. Елена Пенчева
  • Инж. Катя Георгиева
  • Инж.Ценка Видоловска
  • Инж. Зинаида Тодорова
  • Инж.Тодор Сеганов
  • Арх. Елисавета Палазова
  • Арх. Красимира Прокопиева
  • Арх. Теофана Абаджиева
  • Арх. Михаил Богданов

ПАРКОВО И ВОДНО СТРОИТЕЛСТВО

  • Инж. Ангелина Бахчеванова
  • Инж. Катя Ботева
  • Инж. Параскева Божидарова
  • Инж. Димитър Арминов
  • Инж. Веселка Джокова
  • Л.Арх. Йорданка Гецова
  • Валентин Панчев

ГЕОДЕЗИЯ

  • Инж. Весела Пантиева
  • Инж.Георги Чемишанов
  • Инж. Георги Старейшински
  • Инж Атанас Шишков
  • Инж. Цонка Митева
  • Инж. Анелия Георгиева
  • Инж. Евгения Аргирова
  • Инж. Георги Стайков
  • Инж. Александър Червеняков
  • Инж. Миглена Цанкова

УЧИТЕЛИ ПО ПРАКТИКА

  • Надя Станкова
  • Добринка Диянова
  • Стойчо Бекирски
  • Пейо Павлов
  • Борис Божев
  • Панчо Панчев

ПЕДАГОГИЧЕСКИ СЪВЕТНИК

Албена Шаркова